Reklam
Reklam

‘ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAY’ININ TRAKYA AYAĞI 19 OCAK’TA YAPILACAK

‘ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAY’ININ TRAKYA AYAĞI 19 OCAK’TA YAPILACAK
  • 16.01.2020
Reklam

Vatan Partisi İlçe Başkanı Çetin Alabak, partilerinin ülke genelinde düzenlediği Üretim Devrimi Kurultayının Trakya ayağının, 19 Ocak 2020 Pazar günü Çorlu Memduh Şevket Esendal Sahnesi’nde Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla yapılacağını bildirdi.

https://www.kesaninnesesi.com/wp-content/uploads/2020/01/ÜDK-Çorlu.jpg

Alabak, Kurultaya konuşmacı olarak; CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, Zir. Yük. Mühendisi Dr. Mehmet Fatih Cin, iş insanı Ekrem Ulunç ve çevre gönüllüsü Hakan Dedeoğlu’nun katılacağını kaydetti.

Çetin Alabak, Kurultaya Keşan’dan katılmak isteyenlerin 0 543 372 77 97 telefona ulaşabileceklerini belirtti.

Alabak ayrıca, “Ülkemiz dış cephede ABD ve güdümündeki terör örgütleri ile vatan savaşı verirken ve ABD emperyalizminin ekonomik yaptırımları ile karşı karşıya kalırken, ülkemiz ekonomisinin canlanması, ülkemizin ekonomik olarak başı dik durması için partimizin üretim ekonomisi seçeneği bir kez daha gündemdedir.

Ülkemiz üretmeye mecburdur. Üretimin önündeki engellerin kaldırılması, üretimin desteklenmesi ve topyekûn bir kalkınma programının hedeflenmesinin tartışılacağı kurultayımıza bütün halkımız davetlidir.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ