Reklam
Reklam

ENEZ KAYMAKAMI CANAN TUNCER’DEN CORONA VİRÜSTE BİLGİ KİRLİLİĞİ UYARISI…

ENEZ KAYMAKAMI CANAN TUNCER’DEN CORONA VİRÜSTE BİLGİ KİRLİLİĞİ UYARISI…
  • 01.04.2020
Reklam

Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer, bilgi kirliliği oluşmaması için kendisi dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesini isteyerek, “Şu an itibarıyla Enez’de yaşayan ve Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse yok. İleriki günlerde eğer çıkarsa, çıktığı mahalle veya köyü sizinle paylaşacağım.” dedi.

Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Corona virüs salgını nedeniyle şehirde gerekli tedbirlerin alındığını ve şu ana kadar sonucu pozitif çıkan herhangi bir vakaya rastlanmadığını bildirdi.

Bilgi kirliliği oluşmaması için kendisi dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesini isteyen Tuncer, “Böyle tedirgin dönemlerde yanlış haberler, dedikodular çok olur. Corona virüs mücadelesinde Enez’de yaşanan her gelişmeden sizleri haberdar edeceğim. Bu konuda benim açıklamalarım dışındakilere itibar etmeyin lütfen. Şu an itibariıyla Enez’de yaşayan ve Kovid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse yok. İleriki günlerde eğer çıkarsa çıktığı mahalle veya köyü sizinle paylaşacağım. Böyle muhtemel bir durumda da yine panik yapmadan sıkı tedbirler uygulayarak üstesinden geleceğiz. Lütfen tedbirlere uyun güzel Enezliler ve çevrenizde uymayanları uyarın. Enez için yapacak çok şey var.” dedi. (DHA)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ