Reklam
Reklam

TÜRKAN SÜZGÜN VE EMİNE SÜZGÜN’E HAYIRLI İŞLER DİLERİZ

TÜRKAN SÜZGÜN VE EMİNE SÜZGÜN’E HAYIRLI İŞLER DİLERİZ
  • 24.05.2022
Reklam

Beko’nun ‘Yeni 100 Kadın Bayi’ projesi kapsamında, Türkan Süzgün ve Emine Süzgün tarafından Yukarı Zaferiye Mahallesi Önder Caddesi’nde hazırlanan ‘ETS Süzgünler Beko Konsept Mağazası’nın açılışı bugün gerçekleştirildi.

Saat 14.00 sıralarında başlayan açılışa; Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Beko Trakya Bölge Müdürü Fatih Yılmaz, Bayi Yönetmeni Efe Sefer, Bölge Pazarlama Sorumlusu Mehmet Uğurlu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile davetliler katıldı.

YILMAZ: “NİCE KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZİN ÇOĞALMALARINI UMUT EDİYORUM”

Törende konuşan Trakya Bölge Müdürü ve ‘Yeni 100 Kadın Bayi’ projesinin lideri Fatih Yılmaz, Koç Grubu olarak uzun bir süre önce ülkede ve toplumda kadının güçlendirilmesi anlamında birçok çalışma ile yola çıktıklarını belirterek, “Bugün hepimiz için çok mutluluk ve gurur verici bir gün. Çünkü Keşan’da kadın girişimcilerimizin içerisinde sağ olsun Türkan Hanım Beko ile birlikte yola çıktı. Bugün en son modern ürünlerimizle ve en son konsept tasarım mağazamızla birlikte Türkan Hanım gibi ülkemizde nice kadın girişimcilerimizin bu doğrulta hayatımıza, toplumumuza değer katmaya devam edeceklerini ve ticarette daha çok çoğalmalarını umut ediyorum.” dedi.

SÜZGÜN: “ARKAMDA KOÇ HOLDİNG, YANIMDA SÜZGÜN AİLESİ VAR”

Daha sonra söz alan Türkan Süzgün, kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederek, “ETS’yi kurarken, EmineTürkan Süzgün olarak yola başladık. Ben de kadının güçlü olduğu yerde olmak istedim. Arkamda Koç Holding, yanımda Süzgün ailesi var.” diye konuştu.

ŞAPÇI: “BU SAYIYI ARTIRMAK İÇİN HER GÜN ÇALIŞIYORUZ”      

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı da Keşan, İpsala ve Enez’deki kadın girişimci sayısının, ortalamanın üzerinde olduğunu vurgulayarak, “Bugün Süzgünler ailesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu sayıyı artırmak için her gün çalışıyoruz ve bunun da emeğini görüyoruz.” şeklinde konuştu.

HELVACIOĞLU: “KEŞAN’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERİNİN NE KADAR ÖNDE OLDUĞUNU İFADE EDİYOR”

Açılışın son konuşmasını yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da şunları dile getirdi: “Türkiye’de 81 il, 900’e yakın ilçe ve belde var. Beko, birini Keşan’dan seçmişse bu bizim kadın girişimcilerinin ne kadar önde olduğunu ifade ediyor. Aynı zamanda Süzgünler ailesinin ticarete, hizmete ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Hayırlı olmasını diliyorum.”

Konuşmalardan sonra dua okundu ve ardından açılış kurdelesi kesildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ