Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “İLÇEMİZDEKİ TÜM CAMİLERİMIİZİ PROFESYONEL EKİPLERİMİZLE TEMIZLEYİP DEZENFEKTE EDİYORUZ”

HELVACIOĞLU: “İLÇEMİZDEKİ TÜM CAMİLERİMIİZİ PROFESYONEL EKİPLERİMİZLE TEMIZLEYİP DEZENFEKTE EDİYORUZ”
  • 15.10.2020
Reklam

Keşan Belediyesi, COVİD-19 tedbirleri kapsamında ilçenin tüm camilerinde başlattığı temizlik seferberliğine devam ediyor.

Profesyonel ekipler tarafından özel yıkama, dezenfeksiyon ekipmanlarıyla gerçekleştirilen temizlik seferberliği kapsamında toplam 21 camiden 9’unun temizlik çalışması tamamlandı.

Vatandaşların kurallara uyarak gönül rahatlığı ile ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için temizlik çalışmalarını artırarak devam ettirdiklerini ifade eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi olarak Keşan İlçe Müftülüğümüz işbirliğinde koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen seferberliğine ara vermeden devam ediyor, ilçemizdeki tüm camilerimizi profesyonel ekiplerimizle temizleyip dezenfekte ediyoruz. Ekiplerimiz, temizliğinin yanında; halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları dezenfekte ediyor. Vatandaşlarımızın sağlığı bizler için çok önemli. Başlatmış olduğumuz temizlik seferberliğinde bizimle işbirliği içerisinde olan Keşan İlçe Müftülüğümüze çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ